Advert

ÇOCUKLAR VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE YÜZME ÖĞRENİYOR

Viranşehir Belediyesi’nin Yaz Spor Okulları kapsamında hizmet vermeye başlayan yüzme kurslarına katılan çocuklar, eğitmenler nezaretinde yüzme öğrenerek, yaz tatilini keyifle geçiriyor.

1180 kez okundu.
ÇOCUKLAR VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE YÜZME ÖĞRENİYOR
Advert


Yüzme kursundan memnun kalan çocuklar Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'nin talimatlarıyla Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen Yaz Spor Okulları kapsamında açılan yüzme kursları yoğun ilgi görüyor. Yaz Spor Okulları kapsamında Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksi'nde devam eden kurslar ile çocuklar, profesyonel hocalar eşliğinde yüzme öğreniyor. Kız ve erkek çocuklar için yaş aralıklarına göre belirlenen seanslar eşliğinde devam eden yüzme kurslarında, çocuklara temel yüzme eğitimi veriliyor. Çocuklara yüzmenin yanı sıra suda panik yaşamamaları için yapılması gerekenler de eğitmenler tarafından aktarılıyor. Bir hayli eğlenceli geçen kurslarda; çocukların yaz döneminde yüzme öğrenerek mezun olması planlanıyor. 
Yüzme kursunda güzel zaman geçiren çocuklar, yaz tatilini Belediye bünyesindeki kurslara gelerek değerlendirdiklerini belirterek, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Viranşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

ÇOCUKLAR VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE YÜZME ÖĞRENİYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR