Advert

KAPALI SPOR SALONU SEYRANTEPE’YE ÇOK YAKIŞTI

SEYRANTEPE’DEKİ GENÇLER ZAMANINI SPORLA DEĞERLENDİRİYOR

1015 kez okundu.
KAPALI SPOR SALONU SEYRANTEPE’YE ÇOK YAKIŞTI
Advert

 

 

Karaköprü’nün en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrantepe’de geçtiğimiz günlerde hizmete sunulan Kapalı Spor Salonu gençlerin ve çocukların yoğun ilgisini görüyor.

 

Karaköprü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından açılan kurslarda çocuklar zamanlarını spor yaparak değerlendiriyor.

 

Geçtiğimiz günlerde hizmete sunulan Seyrantepe Kapalı Spor Salonu’nda açılan basketbol, voleybol, tekvando, kurslarında 7-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar eğitim alırken, kurslara katılım gösteren gençlerin spora adapte olması ve spor disiplini kazanması hedefleniyor.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Seyrantepe Mahallemizdeki gençlerin spor yapmasına, sporla fiziksel ve zihinsel gelişim göstermelerine çok önem verdiklerini söyledi.

 

Gençlerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Baydilli, “Türkiye'nin en genç nüfusuna sahip olan Şanlıurfa'mızda bizde Karaköprü Belediyesi olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi önemsiyoruz. Gençlerimizin spor yapmaları için tesisler yapıp hizmete sunuyoruz. Son olarak Seyrantepe Mahallemize, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ve Valimiz Salih Ayhan’ın katılımıyla çok güzel bir tesisin açılışını yaptık. Burada en önemlisi çocuklarımız zamanını spor yaparak verimli değerlendiriyor." dedi.

 

Kurslara katılan çocuklar Kapalı Spor Salonunu Seyrantepe Mahallesine kazandıran Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'ye teşekkür ettiler.

KAPALI SPOR SALONU SEYRANTEPE’YE ÇOK YAKIŞTI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR