Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN DEFORME OLAN YOLLARDA SİL BAŞTAN DÜZENLEME

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yaptığı çalışma kapsamında bölge ulaşımı için önemli bir geçiş güzergâhı olan Askerlik Şubesi ve Karaköprü Kaymakamlığı gibi kurumların bulunduğu yolu sil-baştan yenilenerek asfaltla buluşturdu.

952 kez okundu.
BÜYÜKŞEHİR’DEN DEFORME OLAN YOLLARDA SİL BAŞTAN DÜZENLEME
Advert

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin yol yenileme, bakım ve onarım çalışmaları şehir genelinde aralıksız devam ediyor. Yenilenmeyen, ulaşılmamış hiç bir nokta kalmaması için 7/24 sahada olan, ekipler gece - gündüz demeden çalışan ekipler kent merkezi ve 13 ilçede faaliyet yürütüyor.

 

Büyükşehir Fen işleri ekipleri Askerlik Şubesi, Karaköprü Kaymakamlığı, Şanlıurfa Milli Eğitim İl Müdürlüğü gibi kurumların da yer aldığı şehir içi trafiğinde araç ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu bölgede deforme olan asfaltı sökerek yolu uzun ömürlü sıcak asfaltla buluşturdu.

 

Kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından bölge daha güzel bir görünüme kavuşurken vatandaşların araçlarını daha konforlu bir şekilde kullanmaları sağlanmış oldu. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kentin daha güçlü bir ulaşım ağına sahip olması için mesai harcamaya devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN DEFORME OLAN YOLLARDA SİL BAŞTAN DÜZENLEME 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU