Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL “YOLLARIMIZI UZUN ÖMÜRLÜ ASFALTLA BULUŞTURUYORUZ”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Karaköprü ilçesi Doğukent Mahallesi Akşemsettin Bulvarında sıcak asfalt serim çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Beyazgül, vatandaşların talepleri doğrultusunda yollarımızı uzun ömürlü asfaltla buluşturmaya devam ediyoruz” dedi.

874 kez okundu.
BAŞKAN BEYAZGÜL “YOLLARIMIZI UZUN ÖMÜRLÜ ASFALTLA BULUŞTURUYORUZ”
Advert

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yapılaşmanın yoğun olduğu Karaköprü ilçesi Doğukent Mahallesi Akşemsettin Bulvarında yeni imara açılan bölgelerde yol açma çalışmaları ve alt yapısı tamamlanan yollarda asfalt çalışmasına başladı. Kısa sürede tamamlanması hedeflenen asfaltlama çalışmalarıyla birlikte yeni ve modern yollar vatandaşların hizmetine sunulacak.

 

Şanlıurfa’da ulaşımda konforun artırılması, vatandaşların daha konforlu bir yaşam sürmeleri adına çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri altyapısı tamamlanan yolları sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Doğukent Mahallesinde asfalt serim çalışmalarının devam ettiği bölgede incelemelerde bulunarak teknik ekipten çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL “VATANDAŞIN TALEBİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

 

Vatandaşların taleplerinin kendileri için önemli olduğunun altını çizen Başkan Beyazgül, “Burada tamamlanan konutlar var. Yapılaşmanın yoğun olduğu bir bölgedeyiz. Burada tamamlanan yapılara taşınan vatandaşlarımızın da olduğu bilgisini alınca ekiplerimiz hemen burada çalışmalara başladılar. Yolumuzu asfalt yapıyoruz. Çok güzel bir asfalt çalışması yapılıyor burada vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

 

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN BEYAZGÜLE TEŞEKKÜR

 

Bölgede yaşayan vatandaşlar, da Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ederek bölgede yaşanan yol ihtiyacı nedeniyle harekete geçen başkanımıza teşekkür ediyoruz. Yolumuz asfaltlanıyor çok güzel ve konforlu oluyor. Diye konuştular.

BAŞKAN BEYAZGÜL “YOLLARIMIZI UZUN ÖMÜRLÜ ASFALTLA BULUŞTURUYORUZ” 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR