Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN SİVEREK’TE ASFALT ATAĞI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri Başkan Beyazgül’ün talimatları doğrultusunda ulaşım alanında kent merkezinde ve ilçelerde birçok noktada yoğun çalışmalar sürdürürken, aynı zamanda kırsal mahallelerde de hizmet ve yatırımlarına devam ediyor.

1036 kez okundu.
BÜYÜKŞEHİR’DEN SİVEREK’TE ASFALT ATAĞI
Advert

 

 

Kırsal mahalle yollarına asfalt kaplama çalışmaları tüm hızıyla sürerken, Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Siverek Kırsalında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Büyükşehir’in Sathi asfalt, Beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarıyla ulaşımda çağ atlayan Siverek ilçesinde ulaşımda konfor artarken birçok köy yolunu bir birine bağlayan grup yolları da modern bir görünüme ve konfora kavuştu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekiplerinin Siverek’te sürdürdüğü çalışmalar kapsamında Karacadağ Kayak Merkezi bağlantısı da olan Örgülü, Karabahçe Grup Yolunda Sıcak Asfalt Uygulaması, Üçkuyu - Cinhisar - Gülpınar - Gürakar - Sofuca grup yolunda hasır çelikli beton yol uygulaması, Kayseri - Beyçeri - Kalemli - Azıklı grup yolu, Boyuncak - Bayer - Halime - Uzunpınar grup yolu, Kulaksız, Ada, Susuz, İçöz, Peynirci, Tahtik, Peynirci, Yeniköy, Subaşı, Kayrak, Gözelek, Başdeğirmen, Karasu güzergâhları sathi asfaltla buluşturuldu.

 

Karacadağ Kayak Merkezinin bağlantı yolu sıcak asfaltla buluşurken bazı grup yollarında ise uzun ömürlü çelik hasırlı beton yol uygulaması yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

 

MAHALLE SAKİNLERİ, “ZEYNEL BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 

Mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri mahallelerinden geçen yolların daha önceleri kışın yağmur nedeniyle çamura döndüğünü yazın ise tozdan olumsuz etkilendiklerini belirterek sathi asfalt, beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarıyla yollarının çok güzel olduğunu aktardılar. Mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri yolların yapılmasından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve sahada çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekiplerine teşekkür ettiler.

BÜYÜKŞEHİR’DEN SİVEREK’TE ASFALT ATAĞI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU