Advert

Sağlık Müdürü Solmaz Akçakale devlet hastanesini inceledi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Ögr. Üyesi Abdullah Solmaz, Hizmet Başkanları ile birlikte Akçakale Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ufuk TAŞCI dan Hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı. Vatandaşa sunulan Hizmet kalitesinin daha da yükseltilmesine yönelik görüş alışverişinde bulundular

794 kez okundu.
Sağlık Müdürü Solmaz Akçakale devlet hastanesini inceledi.
Advert

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Dr. Ögr. Üyesi Abdullah Solmaz “Vatandaşların kaliteli sağlık hizmeti alabilmeleri ve Sağlık hizmet sunumundan tam kapasite ile faydalanabilmeleri için çalışmalarımız ve yerinde değerlendirmelerimiz sürekli devam ediyor.

Hastane idarecilerimiz ile Akçakale Devlet Hastanemizde revize edilmesi planlanan Acil servisin düzenlenmesi, Polikliniklerin dizaynı ve Yeni Doğan Yoğun Bakım sayısının arttırılması çalışmaları için yerinde inceleme ve istişareler yaptık. Kısa süre içerisinde çalışmalarımız başlayacaktır.

Akçakale Devlet Hastanemiz 100 yataklı olup,3 Ameliyathanesi, 10 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi ve 5 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.

7 Hemodiyaliz cihazıyla haftanın 6 günü diyaliz hizmeti verilmektedir. 9 yataklı Fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi ile Akçakale halkına hizmet vermektedir.

Çalışmalarımız kalitemizi yükselterek Akçakale halkının sağlık hizmetinden maksimum seviyede faydalanmalarını sağlamaktır” dedi.

Sağlık Müdürü Solmaz Akçakale devlet hastanesini inceledi. 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR