Advert

BAŞKAN EKİNCİ'DEN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, çat kapı ev ziyaretleri ile vatandaşlarla buluşuyor. Ailelerin dertlerini dinleyen Başkan Ekinci, vatandaşlara yardım eli uzatıyor.

1032 kez okundu.
BAŞKAN EKİNCİ'DEN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ
Advert


Sosyal belediyecilik örneği sergileyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşıp vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor. Özellikle maddi durumu iyi olmayan aileleri ziyaret eden Başkan Ekinci'nin bugünkü adresi Şırnak ve Tekke Mahalleleri oldu. Şırnak Mahallesi'nde Karacadağ ve Kınay ailelerine konuk olan Başkan Ekinci, daha sonra da Tekke Mahallesi'nde Özbakırcı Ailesini ziyaret etti. Aile fertleri tarafından sıcak ilgiyle karşılanan Başkan Ekinci, ziyarette çocuklarla da yakından ilgilendi. Aile fertlerinin sorun ve taleplerini dinleyen Ekinci, vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanacağını dile getirdi.
Sık sık vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten Başkan Ekinci, maddi durumu iyi olmayan ailelerimize ulaşıp dertleriyle dertlenip aynı zamanda çözüm üretmeye çalıştıklarını söyledi. Viranşehir'de durumu iyi olmayan ailelerin yanında yer aldıklarını belirten Ekinci, "Belirlenen program dâhilinde herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimizi sık sık gerçekleştirerek, vatandaşlarımızın sorunlarına bir nebze de olsa yardımcı olmaya devam edeceğiz" dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren aileler de, kendilerini yalnız bırakmayan  Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'ye teşekkür etti.

BAŞKAN EKİNCİ'DEN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR