Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE HAYALLERİNE HAZIRLANIYORLAR

Viranşehir Belediyesi tarafından açılan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ve Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) kurslarına katılan gençler, hayallerine hazırlanıyor. Antrenörler eşliğinde sıkı şekilde parkurlara hazırlanan gençler, ücretsiz olarak verilen kurslar dolayısıyla Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

980 kez okundu.
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE HAYALLERİNE HAZIRLANIYORLAR
Advert

 

Gençliğe ve geleceğe yönelik gerçekleştirdiği yatırımlarla takdir toplayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, gençlerin hayallerini gerçekleştirmek için de gerekli adımları atmaya devam ediyor. 
Başkan Ekinci’nin talimatıyla belediye bünyesinde açılan kurslarla, gençlerin hayallerine kavuşması sağlanıyor. Özel yetenek parkur sınavıyla öğrenci alan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ve Polis Meslek Yüksekokulları’na (PMYO) girmek isteyen gençler, Viranşehir Belediyesi’nin Spor Kompleksi’nde açtığı kursları tercih ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen BESYO ve PMYO Hazırlık Kursundan ücretsiz olarak faydalanan gençler, antrenörler eşliğinde sıkı bir şekilde hayallerine hazırlanıyor.
 Kendileri için oluşturulan ve birçok aşamanın yer aldığı parkurlarla geleceğe hazırlanan kursiyerler, sunulan imkânlardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Viranşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE HAYALLERİNE HAZIRLANIYORLAR 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU