Advert

Başkan Kuş: AK Parti Milletimizin En Büyük Değerlerindendir

Türkiye Cumhuriyeti’nin son 22 yılına damgasını vuran AK Parti’nin kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, milletin değerlerine verdiği önemin, AK Parti’yi benzersiz kıldığını söyledi.

955 kez okundu.
Başkan Kuş: AK Parti Milletimizin En Büyük Değerlerindendir
Advert

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti’nin, milletin en büyük değerlerinden biri olduğuna vurgu yapan Başkan Kuş, mesajında şunları dile getirdi:

Uzun yıllar boyunca koalisyon hükümetleriyle istikrarsız bir siyasi yaşam deneyimleyen milletimiz, her kesimi kucaklayan, değerlerini önemseyen, halkın taleplerini yakından takip eden, ülkemizin geleceği için her alanda benzersiz politikalar uygulayan AK Parti ile Türkiye’nin ikinci yüzyılına girerken büyük bir onur ve gurur kaynağına sahip olmuştur.

Milletimizin bağrından doğan, girdiği her seçimden başarıyla çıkan AK Parti, yerel yönetimlerdeki hizmet anlayışıyla halkımızın gönüllerine dokunmayı, şehirleri ihya etmeyi, ülkemizin her karış toprağına devasa yatırımlar yapmayı, milli birlik ve beraberliği sağlamayı başarmış eşine ender rastlanır bir siyasi harekettir. Bu nedenle AK Parti, milletimizin en büyük değerleri arasında emsalsiz yerini almıştır.

Kuruluşundan bu yana şer ittifaklarının karşısında başı dik, alnı ak şekilde duran AK Parti, bu gücü hiç şüphesiz hizmet ve yatırımlarıyla hayatına dokunduğu milyonlarca insanımızın desteğinden almaktadır.

Aradan geçen süreçte ülkemizin onlarca yıl başına bela olan PKK ve FETO terörünü bertaraf eden, sınırlarımız ötesinde ve bulunduğu coğrafyada dengeler kuran güçlü Türkiye, AK Parti’nin eseridir.

Küresel ekonomik daralmanın yaşandığı bir süreçte ülkemizde yaşanan deprem felaketi ve onlarca sel afetine rağmen başta dar gelirliler olmak üzere milletimizin her kesimini rahatlatacak önlemler alan AK Parti’nin siyasi iradesinin, yakın zamanda ekonomik olarak da başarıya ulaşacağından şüphemiz yoktur.

 

Bu vesile ile ilk günden bu yana omuz omuza verdiğimiz ebediyete irtihal eden tüm dava arkadaşlarımı rahmetle yâd ediyor,  milletimizin huzur ve refahı, ülkemizin istikbali için yürüttüğümüz mücadeleye sonsuz destek veren tüm gönüldaşlarımıza saygı ve hürmetlerimi sunarak, AK Parti'mizin kuruluş yıldönümünü tebrik ediyorum.

 
Başkan Kuş: AK Parti Milletimizin En Büyük Değerlerindendir 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU