Advert

VİRANŞEHİR’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ BAŞLADI

Viranşehir’de, üst yapı çalışmaları kapsamında alt yapısı biten caddelerde sıcak asfalt serim çalışmaları başladı. Azadi ile Yeni Mahalle arasında geçen Vatan caddesiyle startı verilen sıcak asfalt serim çalışmaları, 10 ana caddede devam edecek. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince üst yapı çalışmaları kapsamında yürütülen sıcak asfalt seferberliği startı verildi.

1035 kez okundu.
VİRANŞEHİR’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ BAŞLADI
Advert


Ekipler, Vatan caddesiyle başlattığı sıcak asfalt serim çalışmalarını farklı mahallelerdeki 10 ana cadde ile sürdürecek. 
Kısa sürede tamamlanması hedeflenen asfaltlama çalışmalarıyla birlikte yeni ve modern yollar vatandaşların hizmetine sunulacak.
Başlatılan asfalt çalışmaları hakkında bilgi veren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Üst yapı çalışmaları kapsamında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte alt yapısı biten mahallelerde sıcak asfalt çalışmalarına başladıklarını belirterek, Vatan caddesinde startı verilen asfaltlama çalışmalarının 10 ana cadde ile devam edeceğini söyledi.
Asfaltlama çalışmalarını çok kısa sürede bitirip vatandaşların hizmetine sunmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Ekinci, Alt ve üst yapısıyla mahalleleri yeniden inşa etmeye, ilçeye uzun ömürlü ve modern yollar kazandırmak için çalışmaların gece gündüz süreceğini kaydetti.
İlçede adeta hizmet seferberliği başladıklarını dile getiren Ekinci, başlatılan asfaltlama çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.
Alt ve üst yapısıyla mahallelerin adeta başka bir kimliğe büründüğünü dile getiren Mahalle sakinleri, çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir ve Viranşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

VİRANŞEHİR’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ BAŞLADI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR