Advert

VİRANŞEHİR’DE SICAK ASFALT SEFERBERLİĞİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Viranşehir’de başlatılan sıcak asfalt atağı aralıksız devam ediyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından alt yapısı biten akademi caddesi ile startı verilen sıcak asfalt çalışması Karacadağ Caddesi ile devam etti.

925 kez okundu.
VİRANŞEHİR’DE SICAK ASFALT SEFERBERLİĞİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Advert


Üst yapı çalışmaları kapsamında ilçede başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını değerlendiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Hürriyet ve Azadi Mahalleleri arasındaki Akademi caddesi ile startı verilen asfalt çalışmalarının farklı mahallelerdeki 10 ana caddede devam edeceğini söyledi. 
Asfaltlama çalışmalarını çok kısa sürede bitirip vatandaşların hizmetine sunmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Ekinci, Alt ve üst yapısıyla mahalleleri yeniden inşa etmeye, ilçeye uzun ömürlü ve modern yollar kazandırmak için çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirtti.
Ömrünü tamamlamış ve deforme olmuş yolları yapılan alt yapı çalışmalarının ardından sıcak asfaltla buluşturduklarını kaydeden Başkan Ekinci, konforlu yolların mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi. 
İlçede adeta hizmet seferberliği başlattıklarına vurgu yapan Ekinci, başlatılan asfaltlama çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.
Alt ve üst yapısıyla mahallelerin adeta başka bir kimliğe büründüğünü dile getiren Mahalle sakinleri ise, çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir ve Viranşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

VİRANŞEHİR’DE SICAK ASFALT SEFERBERLİĞİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR