Advert

MEHMETÇİK’TE YENİ YOLLAR HİZMETE SUNULUYOR

Karaköprü Belediyesi, ilçenin gelişen yerleşim alanlarından Mehmetçik Mahallesine kazandırdığı yeni yolları altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeyerek hizmete sunuyor

936 kez okundu.
MEHMETÇİK’TE YENİ YOLLAR HİZMETE SUNULUYOR
Advert

 

 

Şanlıurfa’nın her geçen gün gelişen ilçesi Karaköprü’de nüfus artışı ve yeni yerleşmelerle birlikte doğan yol ihtiyacını gidermek için Karaköprü Belediyesi tarafından yeni yollar kazandırılırken, açılan yollarda alt yapısı çalışmaları bittikten sonra kilitli parke taşı döşemesi gerçekleştirilerek hizmete sunuluyor.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Mehmetçik Mahallesinde yeni açılan ve altyapısı tamamlanan yollarda kilitli parke döşeme ve kaldırım yapımını bitirdikten sonra yeni yolları hizmete sunuyor.

Yeni yerleşim alanı olduğu için her geçen gün büyüyen Mehmetçik Mahallesinde fen işleri ekipleri ihtiyaç dahilinde yeni yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürürken, vatandaşların yol sıkıntısı çekmeden sorunsuz bir şekilde seyahat etmesi amaçlanıyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Mehmetçik Mahallesinin yeni gelişen ve konutlaşan bir bölge olduğuna dikkat çekerek burada yol ihtiyacının programlı bir şekilde giderildiğini dile getirdi.

Başkan Baydilli, "Karaköprü’müz her yıl nüfusunu önemli oranda büyütüyor ve gelişiyor. Biz de ilçemizin daha modern hale gelmesi, vatandaşlarımızın sıkıntısız bir şekilde yaşaması için ciddi bir hizmet seferberliği içerisindeyiz. Fen işleri ekiplerimiz ilçeye yeni yollar kazandırmak, ihtiyacı karşılamak için yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor.

Mehmetçik Mahallemizde de yeni yollar açıp altyapısı tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde üstyapı çalışmalarını tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Tüm mahallelerimizde en güzel hizmeti vermek için özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Fen İşleri ekipleri Mehmetçik mahallesinin yanı sıra Batıkent, Seyrantepe, Güllübağ ve Doğukent mahallelerinde yeni yollar açarken ilçe genelinde deforme olmuş yollarda bakım ve onarım faaliyeti gerçekleştiriyor.

MEHMETÇİK’TE YENİ YOLLAR HİZMETE SUNULUYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU