Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDUK’’

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının ilk ders zilinde öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Karaköprü Orta Okulunda düzenlenen açılış programına katılan Başkan Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime her zaman destek sağladıklarını söyledi.

949 kez okundu.
BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDUK’’
Advert

 

 

2023-2024 eğitim ve öğretim yılı Türkiye genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da ilk ders zilinin çalmasıyla başladı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Orta Okulunda düzenlenen 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının ilk ders başlama programına katıldı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ders yılının başlamasıyla birlikte öğrencilerle bir araya gelerek sevinçlerine ortak oldu. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Beyazgül, çanta ve kitap seti hediye etti.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Öğrencilerimize başarılar diliyorum. Aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir gelecek diliyorum. Öğrencilerimize tavsiyelerimiz çok kitap okumalarıdır. Her bir roman insan gibidir, insanları alıp başka yerlere götürür. Buradan çıkacak öğrencilerimiz yarın Şanlıurfa ve ülkemizi yöneteceklerdir. Gençlerimiz bizim için çok önemlidir’’ dedi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, daha sonra 15 Temmuz Şehitleri İlk Okulunda düzenlenen 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının açılışına katıldı. 15 Temmuz Şehitleri İlk Okulunda düzenlenen programa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanı sıra Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, Mehmet Ali Cevheri, Abdurrahim Dusak, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Halk oyunları gösterileri ile başlayan eğitim yılında günün anlam ve önemini belirten şiirler okundu. Başkan Beyazgül ile kent protokolü öğrencilerle birlikte ilk ders zilini çalarak başlattı.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’EĞİTİM ALANINA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK’’

 

Şanlıurfa’da eğitimde istenilen seviyeye ulaşmak için her zaman eğitim alanına destek verdiklerini anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’2023-2024 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, eğitim camiamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Her başarılı eğitim kurumunun gerisinde çalışkan öğrencilerle beraber mesleğine âşık eğitimcilerin imzası vardır. Evlatlarımızı yetiştiren, milletimize ve insanlığa faydalı bir fert olmalarına katkı sağlayan öğretmenlerimizin hakkını asla ödeyemeyiz.

Büyükşehir Belediye Başkanı olarak siz öğretmenlerimizin şahsında eğitim-öğretim camiamızın tüm mensuplarına hizmetleri ve engin sabırları için şahsım ve şehrim adına

BAŞKAN BEYAZGÜL ‘’ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDUK’’ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU