Advert

MÜLKİ İDARE AMİRLERİ TOPLANDI

Şanlıurfa Mülki İdare Amirleri toplantısı Vali Hasan Şıldak başkanlığında gerçekleştirildi.

979 kez okundu.
MÜLKİ İDARE AMİRLERİ TOPLANDI
Advert

 

 

Valilik toplantı salonunda yapılan Mülki İdare Amirleri toplantısında; güvenlik ve asayiş, eğitim yatırımları, taşımalı eğitim, öğretmen görevlendirmeleri, deprem ve sel afetlerine ilişkin çalışmalar başta olmak üzere ilçelerde yürütülen faaliyetler incelendi.

 

Vali Şıldak, göreve yeni başlayan Eyyübiye, Siverek, Viranşehir, Birecik, Akçakale ve Bozova kaymakamlarına muvaffakiyetler dileyerek, Şanlıurfa’ya hep birlikte hizmet edeceklerinin altını çizdi.

 

Mülki İdare Amirliğinin sorumluluğunun ağır ve büyük fedakârlıklar isteyen bir meslek olduğunu belirten Vali Şıldak, idarecilere en büyük önemi adalet ve hakkaniyete vermeleri noktasında tavsiyelerde bulundu.

 

Toplantıya Vali Hasan Şıldak’ın yanı sıra, Vali Yardımcıları Yeliz Mercan, Yasin Akgül, Erinç Demir, Oğuzhan Erdi Atak, Abdulhamid Uyar, Ahmet Fatih Sungur, ilçe kaymakamları, AFAD İl Müdürü Ufuk Şelal Ergeldi, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hüseyin Aras, Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu ile YİKOB Şube Müdürleri katıldı.

MÜLKİ İDARE AMİRLERİ TOPLANDI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin