Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN REKOR YOL YATIRIMI

'Bozuk Yol Kalmayacak' sloganı ile hizmet atağını sürdüren Viranşehir Belediyesi, 4 buçuk yılda bin 363 km stabilize yol çalışması gerçekleştirdi.

889 kez okundu.
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN REKOR YOL YATIRIMI
Advert

 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin göreve geldiği 2019 yılının mart ayından bu yana,  ‘bozuk yol kalmayacak’ sloganı ile Viranşehir’de stabilize yol çalışmalarında adeta bir rekora imza atıldı. İlçe merkezi ve kırsalda yolları daha kaliteli ve modern hale getirmek için yoğun bir mesai harcayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Ekinci’nin görev yaptığı 4 buçuk yıllık dönemde 1363 km stabilize yol çalışması yaptı. Çalışmalarla bir yandan ilçenin yol ağını genişleten ekipler, bir yandan da mevcut yollardaki bakım ve onarım çalışmaları ile mahallelerin çehresini değiştirdi.
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaların program dâhilinde merkez ve kırsal mahallelerde devam edeceği bildirildi.

BAŞKAN EKİNCİ: ULAŞIMI KONFORLU HALE GETİRİYORUZ
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir'in gelişmesi ve kalkınması için yoğun bir şekilde mesai harcadıklarını belirterek, göreve geldikleri günden bu yana ilçede alt ve üstyapıda yaptıkları çalışmalarla büyük bir başarıya imza attıklarını söyledi. Viranşehir’in dört bir yanında yolların daha konforlu ve kullanışlı hale gelmesi için çalışmaların sürdürüldüğünü vurgulayan Başkan Ekinci, “Viranşehir’de değişim ve dönüşüm sürecek. Asfalt, kilitli parke ve sathi kaplama çalışmalarının yanı sıra stabilize yol çalışmalarında da bir rekora imza attık. Yaklaşık 4 buçuk yılda Viranşehir’imizde 1363 km stabilize yol çalışması gerçekleştirdik. Verdikleri emeklerinden dolayı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyorum. Yollarımızı yenileyerek ulaşımı daha konforlu hale getirmeye devam edeceğiz” dedi.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN REKOR YOL YATIRIMI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin