Advert

VALİ ŞILDAK’TAN SÜRPRİZ ZİYARET

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, sabah saatlerinde sürpriz bir okul ziyareti gerçekleştirdi.

1083 kez okundu.
VALİ ŞILDAK’TAN SÜRPRİZ ZİYARET
Advert

 

 

Karaköprü ilçesinde bulunan Şehit Muhammed Fatih Safitürk İlkokulunu ziyaret eden Şıldak Okul bahçesinde oynayan öğrencilerle yakından ilgilendi. Vali Şıldak, özel öğretim ve 3. sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret edip ders heyecanlarına ortak oldu.

 

Öğrencilerle birlikte okul sırasında oturan Vali Şıldak, bazı öğrencilerle soru cevap şeklinde sohbet ederken öğrencilere sorduğu sorulara aldığı cevaplar karşısında tebessüm etti.

 

Sınıf ziyaretlerinin ardından okul yönetimi ve okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Vali Şıldak, eğitimcinin dinamik olması gerektiğini vurgularken gelecek nesillerin öğretmenlerin ellerinde şekilleneceğini, verilen her emeğin de karşılığını bulacağını belirtti.

 

Okul ziyaretlerine devam edeceğinin altını çizen Vali Şıldak, “Şubat ayına kadar bitirilmesi planlanan 30 kadar okulumuzun inşaatı devam ediyor. Bu okulların yapılış sürecini hızlandırarak ikinci döneme yetiştirmek istiyoruz. Okul yapılır, fakat okulların içerisindeki öğretmen ve öğrenci motivasyonu da çok önemli. O açıdan sık sık okul ziyaretleri yapmaya gayret göstereceğiz.” dedi.

 

Okula yeni atanan öğretmenlere tavsiyelerde bulunan Vali Şıldak, öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

VALİ ŞILDAK’TAN SÜRPRİZ ZİYARET 63URFAHABER.HGE09COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU