Advert

PASAJ ESNAFINDAN BAŞKAN BEYAZGÜL’E TAM DESTEK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Pasaj esnafı ile Yusuf Paşa Mahallesindeki esnaflarla bir araya geldi. Başkan Beyazgül esnaf ziyareti kapsamında vatandaşların talep ve önerilerini dinlerken kentte Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları aktardı.

768 kez okundu.
PASAJ ESNAFINDAN BAŞKAN BEYAZGÜL’E TAM DESTEK
Advert

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kentin kalbi konumunda yer alan pasaj esnaflarıyla bir araya geldi. Her gün binlerce vatandaşın alış veriş yaptığı Pasaj esnafını ziyaret eden Başkan Beyazgül, talep ve önerileri dinledi.

Esnafla sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Başkan Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte sürdürülen çalışmaları aktardı. Vatandaşların öncelikli sorunlarını çözme konusunda büyük gayretler sarf ettiklerini anlatan Başkan Beyazgül’e esnaflar yoğun ilgi gösterdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin kentte yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını anlatan esnaflar her zaman Başkan Beyazgül’ün yanında yer alacaklarını ifade ettiler. Seçimlerde Başkan Beyazgül’ü yeniden Başkan olarak görmek istediklerini kaydeden esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Pasaj esnafı ile Yusuf Paşa Mahallesindeki esnafları ziyaret eden Başkan Beyazgül, çocuklarla yakından ilgilendi. Vatandaşların taleplerini yerinde dinleyen Başkan Beyazgül, esnaflara teşekkür etti.

PASAJ ESNAFINDAN BAŞKAN BEYAZGÜL’E TAM DESTEK 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin