Advert

BAŞKAN EKİNCİ KIRSALDA BAŞLATILAN ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Kırsal mahallelerde başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Merkez mahallelerde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan Viranşehir Belediyesi, Kırsal Mahallelerde asfalt atağına geçti.

830 kez okundu.
BAŞKAN EKİNCİ KIRSALDA BAŞLATILAN ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Advert


Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Belediye meclis üyeleri ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Elgün (Atşane) kırsal mahallesinde startı verilen sathi kaplama asfalt çalışmalarını inceledi. 
Asfalt ekibine kolaylıklar dileyen ve bir süre sohbet eden Başkan Ekinci, yapılan çalışmalarla ilgili birim yetkililerinden bilgi aldı.
‘Mahallenin hiçbir yolu asfaltsız kalmasın’ talimatı veren Başkan Ekinci, Merkez mahallelerde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını bitirdikten sonra Kırsal mahallelerde asfalt çalışmalarına başladıklarını söyledi. 
Sathi kaplama asfalt startını İlçenin en kalabalık mahallelerinden biri olan Elgün (Atşane) Kırsal mahallesinde verdiklerini belirten Başkan Salih Ekinci, asfalt çalışmalarının plan ve program dahilinde ihtiyaç duyulan tüm Kırsal mahallelerde devam edeceğinin altını çizdi. 
Başkan Ekinci, Mahalle içi yollarda başlatılan sathi kaplama asfalt çalışmalarını en kısa sürede bitirip mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedeflediklerini kaydetti.
Mahallelerinde yürütülen çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri ise, Viranşehir Belediyesinin çalışmalarına tam not verdiklerini kaydederek, Başkan Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

BAŞKAN EKİNCİ KIRSALDA BAŞLATILAN ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin