Advert

ÖĞRENCİ SERVİSLERİ ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE İSYAN EDİYORLAR

Büyükşehir Belediyesi tarafından uzun zamandır yapılmamış olan S plaka ihalesi öğrenci ve personel taşıma şirketlerini plaka yetersizliği nedeniyle, zor durunda bırakıyor.

1104 kez okundu.
ÖĞRENCİ SERVİSLERİ ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE İSYAN EDİYORLAR
Advert

Şanlıurfa İlinde faaliyet gösteren Çağdaş Turizm Öğrenci ve Personel taşımacılığı Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Kaz, geciken S plaka ihalesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Ekrem Kaz, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 2022 yılında S plaka ihalesi yapılacak diye öğrenci ve personel taşıma şirket yöneticilerine ihale için şartname sattı. İhale teminatlarını aldı.

Geçen yıl yapılacak olan S plaka ihalesi ihale saatine 1 saat kala gerekçe gösterilmeden iptal edildi. Geçen yıl verdiğimiz şartname bedeli ve ihale teminatları geri iade edilmedi.

19.10.2023 tarihinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından S plaka ihalesi nihayet yapılacak. Yeni yapılacak olan ihaleye geçen yıl vermiş olduğumuz dosyalar kabul edilmemektedir.

Geçen yıl yatırmış olduğumuz teminatlar 1 yıldır verilmedi, şimdi de yeni yapılacak olan ihalede geçersiz sayılıyor. Bu nedenle, geçen yıl ihale için geçici şartname bedeli ve teminat yatıran esnaflarımız ve bizler teminatlarımızın verilmediğinden dolayı mağduriyet yaşamaktayız.

Yeni yapılacak olan S plaka ihalesinin muhammen bedelin 100 bin TL artı KDV olacağı açıklanmıştı. Ama ne hikmetse yeni yapılacak olan ihale için muhammen bedelin 150 bin TL artı KDV ile yapılacağını öğrendik.

Geçen yıl yapılan ihale iptali ve bu yıl yapılacak olan ihalenin muhammen bedel artırımı S plaka ihalesini adeta çileye dönüştürmüştür.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi geçen yıl bizden almış olduğu ihale dosyalarını bu yapılacak olan yeni ihalede de mağduriyetimizin giderilmesi için geçerli saymasını istiyoruz.

Umarım ve dilerim ki 19.10.2023 tarihinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından S plaka ihalesi bir daha iptal edilmez”

ÖĞRENCİ SERVİSLERİ ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE İSYAN EDİYORLAR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin