Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ KIRSALDA ASFALT ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR

Viranşehir Belediyesi kırsal mahallelerde vatandaşların yol sıkıntısı çekmemesi için yolları sathi asfalt kaplama ile yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

941 kez okundu.
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ KIRSALDA ASFALT ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR
Advert


Merkez mahallelerde asfalt seferberliğini tamamlayan Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kırsal mahallelerde asfalt atağına geçti.
Elgün kırsal mahallesi ile startı verilen sathi asfalt kaplama çalışması Tunçbilek Mahallesi sandı küme evleri  (tulık) mahallesi ile devam etti. 
Ekipler, vatandaşların bozuk yollarda kışın çamur sorunu yaşamaması için Mahalle içi yollarını sathi asfalt kaplama ile yeniliyor.
Çalışmaları değerlendiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Merkez mahallelerin ardından kırsalda ciddi bir asfalt seferberliği başlattıklarına dikkat çekerek, “Merkezde, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte alt yapısı biten 10 ana caddede sıcak asfalt çalışmamızı bitirdikten sonra, Kırsal mahallelerde sathi asfalt kaplama çalışması başlattık. Elgün (Atşane) Kırsal Mahallesi ile başlattığımız sathi asfalt startı Tunçbilek Mahallesi ile devam ediyoruz. Mahallelerimizde mevcut köy içi yollarımızda vatandaşların sıkıntı yaşamaması için sathi asfalt kaplama ile yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Yolların daha uzun ömürlü olması için sathi asfalt kaplama işlemi yaparak yolları yeniliyoruz ve vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. İnşallah, Tunçbilek mahallemizin ardından programlı olarak diğer mahallelerimizde de bu hizmetleri gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
Mahallelerinde yürütülen çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten mahalle muhtarı Mehmet Kolağasıoğlu, Viranşehir Belediyesinin çalışmalarına tam not verdiklerini kaydederek, Başkan Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ KIRSALDA ASFALT ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU