Advert

BAŞKAN EKİNCİ GÜNE ESNAF ZİYARETİ İLE BAŞLADI

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, güne esnaf ziyareti ile başladı. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Ekinci, sabah saatlerinde Belediye meclis üyesi Cuma Koyuncu ile birlikte Ceylanpınar Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti.

1071 kez okundu.
BAŞKAN EKİNCİ GÜNE ESNAF ZİYARETİ İLE BAŞLADI
Advert


İşyerlerini tek tek gezerek esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Ekinci, esnaflarla sohbet ederek, sorun ve taleplerini de dinledi.
Başkan Ekinci, esnaflarla yaptığı sohbette Viranşehir’in geleceği için tüm güçleriyle gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirterek Belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
İlçe esnafının her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Salih Ekinci, “Viranşehir'imize en iyi hizmet için halkımızla her an iç içeyiz. Bugün de güne esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek başladık. Esnaf kardeşlerimizle hasbıhal ettik. Hemşehrilerimizin istek ve önerilerini birebir dinlemek için her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Viranşehirimizi hep birlikte el ele gönül gönüle daha güzel yerlere taşıyoruz ve taşıyacağız. Bizleri her daim sevgi ve muhabbetle karşılayan, gönüllerini açan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyor, esnaflarımıza hayırlı, bereketli bol kazançlar diliyorum.” dedi.
Ekinci, Esnaf ziyaretinde karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip, talepleri dinledi.
Esnaf ve vatandaşlar ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

BAŞKAN EKİNCİ GÜNE ESNAF ZİYARETİ İLE BAŞLADI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin