Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE KIRSAL MAHALLELER KONFORLU YOLLARA KAVUŞUYOR

Viranşehir Belediyesi, Kırsal mahallelerde başlattığı yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Kış ayları öncesi vatandaşların ulaşımda sıkıntı yaşamaması için yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Viranşehir Belediyesi, Kırsal mahallelere uzun ömürlü ve kaliteli yollar kazandırıyor.

891 kez okundu.
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE KIRSAL MAHALLELER KONFORLU YOLLARA KAVUŞUYOR
Advert


Kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Elgün (Atşane) ve Tunçbilek Kırsal mahallelerinde sathi asfalt kaplama çalışmalarını bitirdikten sonra Aslanbaba Mahallesi Kayalar Sokak’ta asfalt çalışması başlattı. 
Ekipler, vatandaşların kış aylarında sorun yaşamaması için mahalle içi yollarda yaklaşık 4 kilometrelik sathi asfalt kaplama serimi gerçekleştirecek. 
Aslanbaba Mahallesi Kayalar Sokak’ta hummalı bir çalışma yürüten ekipler, asfalt çalışmalarını kısa sürede bitirip, mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedefliyor.
Plan ve program dahilinde Kırsal mahallelerde asfalt atağını sürdüren Viranşehir Belediyesi, Kırsal mahallelere uzun ömürlü ve kaliteli yollar kazandırmaya devam ediyor.
Yol yapım çalışmalarının ihtiyaç duyulan tüm mahallelerde devam edeceği belirtildi.
Mahallelerinde başlatılan yol yapım çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE KIRSAL MAHALLELER KONFORLU YOLLARA KAVUŞUYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin