Advert

Eyyübiye’de Toplu Açılış Töreni

Eyyübiye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete sunulan Süleymanşah Gençlik Merkezi, Onikiler Sınav Hazırlık Merkezi ve Yenice Sınav Hazırlık Merkezi’nin açılış töreni, TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ’ın katılımıyla yarın (14 Ekim 2023 Cumartesi) saat 12.00’de yapılacak.

750 kez okundu.
Eyyübiye’de Toplu Açılış Töreni
Advert

 

Hayati Harrani Mahallesi Süleymanşah Caddesi üzerinde yer alan Mustafa Kuş Parkı’nda gerçekleşecek törenle hizmete sunulacak olan Süleymanşah Gençlik Merkezi’nde; üniversiteye hazırlık kursları, kültür, sanat ve mesleki eğitim atölyeleri, uzay gözlemevi gibi ayrıntılar yer alıyor. Her dönem yaklaşık 1000 gencin istifade edebileceği gençlik merkezinde ayrıca bilgisayar yazılım ve donanım, robotik kodlama, 3D kodlama ve yazıcı, CNC gibi dünyadaki son teknolojiler Eyyübiye gençliğinin hizmetine sunulacak.

Aynı törende daha önce hizmete sunulan ve yüzlerce Eyyübiyeli genci üniversite hayallerine kavuşturan Onikiler ve Yenice Sınav Hazırlık Merkezleri’nin de resmi açılışı gerçekleştirilmiş olacak.

Şanlıurfa’nın en genç ilçesi Eyyübiye’de, gençlerin eğitimine yönelik projelere büyük önem veren ve bütçesinin yüzde 60’ına yakının eğitim ve spor yatırımlarına ayıran Başkan Mehmet Kuş’un, açılış töreninde yeni projelerin müjdesini de vermesi bekleniyor.

Eyyübiye’de Toplu Açılış Töreni 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin