Advert

VALİ ŞILDAK ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak; eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerinde kalan çocuklarla kahvaltıda bir araya geldi.

1147 kez okundu.
VALİ ŞILDAK ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ
Advert

 

Özel bir mekânda çocuklarla buluşan Vali Şıldak ve eşi, kahvaltının ardından çocuklarla çeşitli oyunlar oynadı. İp atlama, yakar top, kör ebe gibi oyunlarda çocuklara eşlik eden Vali Şıldak, “Bugün bizim için çok farklı bir gün oldu. Sizlerle birlikte bizde çocukluk, gençlik yıllarımıza döndük. Çocuk, genç olmak ve hayatın erken aşamalarında olmak hiçbir zaman geri gelmeyecek zamanlardır.” dedi.

 

Mutlulukları yüzlerine yansıyan çocuklara hitaben konuşan Vali Şıldak, “Böyle zamanlarda sizin aranızda olmak, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı ve gençlerimizi kucaklamak, onlarla birlikte zaman geçirmek bizim için de büyük mutluluk kaynağıdır. Sizde bugün kahvaltıda bizlere eşlik ettiniz, çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

VALİ ŞILDAK: “ÜLKESİNİ SEVEN BİREYLER OLARAK YETİŞMENİZİ ÇOK İSTİYORUZ”

Çocukların devletine ve milletine bağlı, ülkesini seven bireyler olarak yetişmelerini çok istediklerinin altını çizen Vali Şıldak, “Sizlerin başarılı olması, geleceğe iyi hazırlanması ve güzel mesleklere kavuşmasını istiyoruz. Eğitiminizi tam alıp iyi çocuklar olarak büyüyünce ülkemizin hizmetinde ve Türkiye’mizin sevdasında insanlar olarak insanlığa faydalı, güzel ahlaklı, geleceğe sahip çıkan, ülkesini seven ve hizmet eden bireyler olarak yetişmeniz için çabalıyoruz.” diye belirtti.

 

Kahvaltı programına Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak'ın yanı sıra, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici ile kurum personeli de katıldı.

VALİ ŞILDAK ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU