Advert

VİRANŞEHİR’DE KIRSAL MAHALLE YOLLARI SATHİ ASFALTLA YENİLENİYOR

Viranşehir Belediyesi'nin merkez mahallelerin ardından kırsal mahallelerde başlattığı asfalt atağı hız kesmeden devam ediyor.

994 kez okundu.
VİRANŞEHİR’DE KIRSAL MAHALLE YOLLARI SATHİ ASFALTLA YENİLENİYOR
Advert


Merkez mahallelerde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülen sıcak asfalt çalışmalarının ardından kırsal mahallelerde sathi asfalt atağına geçen Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe tarihinin en kapsamlı ve planlı asfalt atağına tüm hızıyla devam ediyor.
Elgün,Tunçbilek Sandi ve Aslanbaba Kayalar Sokak’ta sathi asfalt kaplama çalışmalarını bitiren ekiplerin son durağı Sarıbal Kırsal mahallesi oldu.
Mahallede yol çalışması başlatan ekipler, mahalle içi yollarda 3.kilometre sathi asfalt kaplama çalışması gerçekleştirecek. 
Vatandaşların ulaşımda sıkıntı yaşamaması için yol yapım çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren ekipler, Kırsal mahallelere uzun ömürlü ve kaliteli yollar kazandırıyor.
Daha yaşanabilir bir Viranşehir için plan ve program dahilinde yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Kış ayları öncesi vatandaşları bozuk yol sorunundan kurtarmak için tüm imkanlarını seferber ettiklerini kaydetti.
Mahallelerinde yapılan asfalt çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini aktaran vatandaşlar ise, yürütülen çalışmalarla yol sorunlarının ortadan kalktığını belirterek, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

VİRANŞEHİR’DE KIRSAL MAHALLE YOLLARI SATHİ ASFALTLA YENİLENİYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin