Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL VE REKTÖR GÜLLÜOĞLU’NDAN OTOBÜSLE KAMPÜSE YOLCULUK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Tahir Güllüoğlu ile birlikte Karaköprü’den Üniversiteye direkt olarak sefere başlayan 90 K Osman Bey Kampüsü otobüsüne binerek öğrencilerle birlikte üniversite yerleşkesine gitti. Öğrencilerin taleplerini dinleyen Başkan Beyazgül onlarla yakından ilgilendi.

1025 kez okundu.
BAŞKAN BEYAZGÜL VE REKTÖR GÜLLÜOĞLU’NDAN OTOBÜSLE KAMPÜSE YOLCULUK
Advert

 

 

Şanlıurfa’da gençlere yönelik hizmet ve yatırımlarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi öğrencilerin de talepleri dikkate alınarak Başkan Beyazgül’ün talimatlarıyla Eyyübiye ve Karaköprü ilçelerinden Harran Üniversitesi’ne direkt sefer yapılmaya başlandı.

 

Sabahın erken saatlerinde Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Tahir Güllüoğlu ile birlikte Karaköprü ilçesinden hareket edecek olan 90 K (Osman Bey Kampüs) otobüsünü öğrencilerle durakta bekleyen Başkan Beyazgül otobüsün gelmesiyle birlikte kampüse kadar otobüsle seyahat etti.

 

Öğrencilere sabah kahvaltı yapmaları için simit ve poğaça ikramında bulunan Başkan Beyazgül otobüste bulunan ve Harran Üniversitesin ’deki çeşitli bölümlerde eğitim gören öğrencilerle yakından ilgilendi.

 

Öğrencilerin Talep ve önerilerini dinleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Rektör Güllüoğlu’dan da bilgiler alarak BELSAN Genel Müdürü Levend Çelik’e öğrencilerin kampüsten geri dönüşler için kullanabileceği direkt hat talepleri için bir çalışma yapması talimatını verdi.

 

Harran Üniversitesi öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Beyazgül, öğrencilerle tek tek ilgilenerek onlarla geleceğe dair sohbet etti. Gençlerin fotoğraf taleplerini de geri çevirmeyen Başkan Beyazgül öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL, “ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARADA OLMAK BİZİM İÇİN MUTLULUK”

 

Karaköprü ilçesinden başlayan ve Osman Bey Kampüsünde sona eren seyahat sonrası değerlendirmelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,”Öğrencilerimizle olmak bizim için çok büyük bir mutluluktu. Böylelikle öğrencilerimizin sorunlarını çok daha yakından görmüş olduk. Taleplerini dinledik. İnşallah dinlediğimiz bu taleplerle ilgili de çözümler üretmeye devam edeceğiz.” Diye konuştu.

 

GÜLLÜOĞLU, “BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 

Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Tahir Güllüoğlu ise öğrencilerle birlikte otobüsle seyahat ettikleri ve öğrencilerin sorunlarıyla yakından ilgilendikleri için öğrencilerim adına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN BEYAZGÜL VE REKTÖR GÜLLÜOĞLU’NDAN OTOBÜSLE KAMPÜSE YOLCULUK 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU