Advert

ŞANLIURFA’DA TRAFİK SORUNUNA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Şanlıurfa Trafik Sorunları Değerlendirme Toplantısı Vali Hasan Şıldak’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

762 kez okundu.
ŞANLIURFA’DA TRAFİK SORUNUNA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ
Advert

 

 

Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıda Şanlıurfa’daki mevcut trafik durumu masaya yatırıldı. Büyükşehirlerin temel sorunlarının başında gelen trafik konusuyla ilgili Trafik ve Bölge Trafik Şube Müdürlüğü yetkilileri tarafından Vali Şıldak’a sunum yapıldı.

 

Trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanması; eylem planları, kampanyalar, trafik düzenleme ve denetleme ile bilgilendirme faaliyetlerinin hassasiyetle yürütülmesine yönelik adımlar atılacağını belirten Vali Şıldak, bu soruna neşter vurmak istediklerini söyledi.

 

Paydaş kurumların da katılımıyla ilerleyen günlerde yeniden toplanarak Şanlıurfa trafiği ile ilgili tespiti yapılan sorunlara kalıcı, kesin çözümler aranacağını belirten Vali Şıldak, “Trafik düzeni, insanların hayatını doğrudan etkileyen bir faktör. Bu konuda Şanlıurfa’mızdaki trafik sorununu çözmek için ortak akılla hareket edip çözüm üretmeye çalışacağız.” diye konuştu.

 

Toplantıya Vali Hasan Şıldak’ın yanı sıra, Vali Yardımcısı Erinç Demir, Haliliye Kaymakamı Serap Özmen Çetin, Eyyübiye Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı, Karaköprü Kaymakamı Yakup Kılınçoğlu, İl Emniyet Müdürü Erdem Bildirici ile ilgili Emniyet Müdürü Yardımcıları, Merkez İlçe Emniyet Müdürleri ile Trafik ve Bölge Trafik Şube Müdürleri katıldı.

ŞANLIURFA’DA TRAFİK SORUNUNA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU