Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRENCİLERE DİJİTAL SİNEMA ETKİNLİĞİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere yönelik dijital sinema etkinliği düzenlendi, Selçuklu’da Bir Çerağ Olmak” adlı filmi izleme imkânı bulan öğrenciler, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.

832 kez okundu.
BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRENCİLERE DİJİTAL SİNEMA ETKİNLİĞİ
Advert

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, hizmet ve yatırımların yanı sıra gençliğe de büyük önem vererek, gençler için birbirinden farklı etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda düzenlenen dijital sinema etkinliğinde öğrenciler bir yandan film izlerken diğer yandan öğrenmeye devam ediyor.

 

Nazif Bayraktar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini okullarından araçlarla alarak sinemaya getiren ve sinema salonunda öğrencilere ücretsiz ikramlarda bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şair Nabi Dijital Salonunda düzenlenen film etkinliğinde bu kez öğrencilere “Selçuklu’da Bir Çerağ Olmak” adlı film izletildi.

 

Selçuklu tarihini ölmeden birine aktarmaya ve onunda geleceğe aktarmasına çalışan bir kadının mücadelesini konu alan ‘Selçuklu’da Bir Çerağ Olmak’ filminin başrolünü Işın Fırat ile Serap Kurt üstleniyor.

 

“Selçuklu’da Bir Çerağ Olmak” adlı filmi izleyen öğrenciler, filmi ve etkinliği beğendiklerini belirterek, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiler.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRENCİLERE DİJİTAL SİNEMA ETKİNLİĞİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere yönelik dijital sinema etkinliği düzenlendi Selçuklu’da Bir Çerağ Olmak” adlı filmi izleme imkânı bulan öğrenciler Ş
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin