Advert

Başkan Ekinciden "Muhtarlar Günü" mesajı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci" Muhtarlar Günü" dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Viranşehir Belediye Başkan Salih Ekinci mesajında şu ifadelere yer verdi: "Toplumumuzda çok önemli işlevleri bulunan ve yerel yönetimin temel ayaklarından biri olan muhtarlık idaresi, yüzyılları aşkın bir süredir görev yapan büyük bir teşkilattır. Muhtarlık, günümüz toplumunda önemli ve güzel işlevleri yerine getirmeye devam ediyor. Kurumlar ve halkın arasında önemli bir köprü görevi gören muhtarlıklarımız aynı zamanda halkın sesi olmaktadır.

991 kez okundu.
Başkan Ekinciden
Advert


Yerel yönetimlerin temel yardımcılarından olan muhtarlıklarımız bu önemli işlevlerden olsa gerek, yüzyıllardır halen görev yürütüyor. Viranşehir Belediyesi olarak muhtarlarımızın t…
 VİRANŞEHİRLİ HAYIRSEVER AİLEDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Hayırsever İş İnsanları Fethi ve Nezih Nebati, uzun yıllardır Viranşehir’in su ihtiyacını karşılayan Su Deposu arsasını Viranşehir Belediyesine bağışladı.
Hacı Süleyman Nebati’nin oğlu İş İnsanları İnşaat Mühendisi Fethi ve Nezih Nebati’den takdir edilecek bir davranış geldi. 
Viranşehirli Nebati kardeşler, Yeni Mahallede yıllardır ilçenin su ihtiyacını karşılayan 5 nolu parselde adlarına kayıtlı 2 bin 242 metrekareden oluşan su deposu arsasını Viranşehir Belediyesi’ne bağışladı.
Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşen devir teslim töreninin ardından konuşan Nebati Kardeşler, bağışladıkları arsanın Viranşehir Belediyesi’ne ve ilçe halkına hayırlı olmasını dilediler.
Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Çelik ve İmar ve Şehircilik Müdürü Hıdır Çakar da, Viranşehir Belediyesi’ne arsa hibe eden İş İnsanları Fethi ve Nezih Nebati’ye teşekkür plaketi verdi. 
Bağışlanan arsanın hizmet için kullanılacağını belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ise, “Uzun yıllardır ilçemizin su ihtiyacını karşılayan Su Deposu arsasını Viranşehir Belediyemize bağışladığından dolayı Nebati kardeşlere teşekkür ediyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

Başkan Ekinciden
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin