Advert

BAŞKAN EKİNCİ KIRSALDA ASFALT YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yaklaşan kış mevsimi öncesinde Kırsal yollarda yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

977 kez okundu.
BAŞKAN EKİNCİ KIRSALDA ASFALT YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Advert


Başkan Ekinci, sabah saatlerinde meclis üyesi Mehmet Kete ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Yayık Kırsal Mahallesinde başlatılan sathi asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyerek, birim yetkililerinden bilgi aldı.
Asfalt ekibine kolaylıklar dileyen ve bir süre sohbet eden Başkan Ekinci, birim yetkililerine talimat vererek, çalışmaların daha da hızlandırılmasını istedi.
Mahalle içi sokaklarda gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Ekinci, inceleme sonrası yaptığı açıklamada; Kırsal mahallelerde vatandaşların daha konforlu bir ulaşıma kavuşmalarını sağlamak için gece gündüz çalıştıklarını belirtti. 
Kırsal mahallelerde başlatılan asfalt seferberliğine dikkat çeken Başkan Ekinci, ekiplerinin kış ayları öncesinde ilçenin dört bir köşesinde özveriyle çalışmaya devam ettiğini söyledi.
Hedeflerinin yaklaşan kış mevsimi öncesinde Viranşehir Kırsalındaki yolları tamamlayıp, hemşerilerinin problemsiz olarak bu yolları kullanmasını sağlamak olduğunu belirten Ekinci, Kırsal mahallelerin ulaşım sorununu çözmek için başlatılan hizmet ağını her geçen gün artırarak çalışmalara devam ettiklerini kaydetti.
Çalışmaların hız kesmeden süreceğini dile getiren Başkan Ekinci, Viranşehir’de yol sorununu kökten çözmek için hummalı bir çalışma yürütüldüğünü belirtti.
Göreve geldikleri günden beri daha yaşanabilir bir Viranşehir için çalıştıklarını ve vatandaşların hizmetinde olmaya devam ettiklerini söyleyen Başkan Ekinci, “İlçe merkezi başta olmak üzere plan ve program dahilinde Kırsal mahallelerimizde de titiz bir çalışma sürdürüyoruz. Çalışmalar kapsamında Büyük bir özveriyle çalışan, ilçemizin her mahallesinde her sokağında her caddesinde alın terlerini döken personellerimizi yürekten kutluyor, kolaylıklar diliyorum. Viranşehir’i yollarıyla, parklarıyla, sosyal yaşam alanlarıyla yeniliklere kavuşturmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Ekinci, yaptığı inceleme ve açıklamanın ardından vatandaşlarla sohbet edip, sorun ve taleplerini de dinledi.
Mahallelerinde başlatılan çalışmalardan ötürü duydukları memnuniyeti dile getiren Mahalle sakinleri, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

BAŞKAN EKİNCİ KIRSALDA ASFALT YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin