Advert

BÜYÜKŞEHİR İLE İLÇELER KONFORLU VE UZUN ÖMÜRLÜ YOLLARA KAVUŞUYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 13 ilçede sürdürdüğü yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Harran ilçe kırsalında çelik hasırlı uzun ömürlü beton yol uygulaması yapan ekipler vatandaşların konforlu ulaşımı için çalışıyor.

871 kez okundu.
BÜYÜKŞEHİR İLE İLÇELER KONFORLU VE UZUN ÖMÜRLÜ YOLLARA KAVUŞUYOR
Advert

 

 

Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri bir taraftan 13 ilçede sathi kaplama asfalt çalışmaları program dâhilinde sürdürülürken bir taraftan da belirlenen grup yollarında çelik hasırlı uzun ömürlü beton yolları Şanlıurfa halkının hizmetine sunuyor.

 

Harran ilçesi kırsalında önemli bir geçiş güzergâhı olan Tatlıca - Yukarı Ay - Türkoğlu - Kaymaklı - Yenice - Demirli - Aydıncık - Damlasu - Saide güzergâhında beton yol çalışmalarını sürdüren ekipler çelik hasırlı, uzun ömürlü ve dayanıklı olan beton yol uygulamasını sürdürüyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, güzergâhlar belirli bir program dâhilinde konforlu bir yapıya kavuşturulurken vatandaşlara da standardı yüksek, rahat ulaşımın kapıları açılıyor.

 

Mahalle sakinleri yazın tozdan dolayı etkilendikleri yollarının artık konforlu bir hale geldiğini belirterek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkürlerini ilettiler.

BÜYÜKŞEHİR İLE İLÇELER KONFORLU VE UZUN ÖMÜRLÜ YOLLARA KAVUŞUYOR 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin