Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI İLE YOLLARI İYİLEŞTİRİYOR

Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanında bakım ve onarım çalışmaları ile yolları iyileştiriyor.

1049 kez okundu.
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI İLE YOLLARI İYİLEŞTİRİYOR
Advert


Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü’nün merkez ve kırsal mahallelerde yürüttüğü üstyapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatlarıyla üst yapı hizmetlerinde sathi kaplama, kilitli beton parke döşeme ve stabilize yol yapım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan da deforme olan yollarda bakım ve onarım çalışmaları yapıyor. Bu kapsamda Elbeğendi kırsal Mahallesi’nde sathi kaplama serim çalışmalarını yürüten ekipler, yolları konforlu hale getiriyor. Ekipler, Kırsal Sözeri Mahallesi’nde de sathi kaplama serimi için hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanı sıra Azadi Mahallesi 493. Sokakta kilitli parke taşı döşeme çalışması yürüten ekipler, sokakların modern bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. 
Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmaları mahalle sakinlerinden tam not alırken; vatandaşlar, yapılan çalışmalardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Belediye ekiplerine teşekkür etti.
Fen İşleri Müdürlüğü, İlçe merkezinde ve Kırsal Mahallelerde plan ve program dâhilinde çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI İLE YOLLARI İYİLEŞTİRİYOR 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU