Advert

HALİLİYE’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIYLA YOLLAR YENİLENİYOR

Haliliye’de üstyapı hizmetleriyle mahalleleri sıcak asfaltla buluşturan Fen İşleri Müdürlüğü, İmam Bakır Mahallesinde yeni yolları hizmete sundu. Mahalle Muhtarı İmam Deniz, “Mehmet Canpolat Başkanıma ve Haliliye Belediyesine teşekkür ederim” dedi.

1027 kez okundu.
HALİLİYE’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIYLA YOLLAR YENİLENİYOR
Advert

 

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol açma, yapım, bakım ve onarım çalışmalarıyla mahallelerin çehresini değiştirmeye devam ediyor. 

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çalışmalarını program dahilinde yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, bir yandan ilçenin yol ağını genişletiyor bir yandan da mevcut yollardaki bakım ve onarım çalışmaları ile daha konforlu yolları hizmete sunuyor. Merkez mahallelerde başlattığı sıcak asfalt atağıyla mahalle sakinlerinden tam not alan ekipler, çalışmalarını hummalı şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda; İmam Bakır Mahallesinde asfalt öncesi hazırlık çalışmalarını tamamlayan ekipler, sıcak asfaltla buluşturduğu yolları konforlu hale getiriyor. Kısa süre içerisinde tamamlanan yollar mahalle sakinlerinden tam not alırken, Mahalle Muhtarı İmam Deniz çalışmalardan ötürü Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkürlerini iletti. Mahalle Muhtarı İmam Deniz, “Mehmet Canpolat Başkanıma ilettim, Mehmet Canpolat Başkanım sağ olsun, Allah razı olsun ondan. Bütün yollarımızı şantiye alanına döndürdü. Asfalt ekibi burada, bir taraftan kazı işlemleri yapılıyor bir taraftan asfalt. Sayın Başkanıma, Fen İşleri ekibine, Haliliye Belediyesine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. 

Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğü’nün merkez ve kırsal mahallelerde süren yol çalışmalarının periyodik olarak devam edeceği kaydedildi.

HALİLİYE’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIYLA YOLLAR YENİLENİYOR 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN