Advert

Diş hastanelerimizde gece poliklinikleri açılacak

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Abdullah Solmaz, Sağlık tesisleri ziyaretleri kapsamında, Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesini ziyaret etti.

894 kez okundu.
Diş hastanelerimizde gece poliklinikleri açılacak
Advert

 

Hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında Başhekim Dt. Osman Çadırcı’dan bilgi aldı. Hastane yönetimi ile birlikte hizmet kalitesinin daha da yükseltilmesine yönelik istişarelerde bulundu.

Dr. Solmaz; “Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, modern teknolojik cihazlarla donatılmış ve uzman kadrosuyla vatandaşlara hizmet vermektedir. Hastanede yapılan tedaviler arasında ilimiz için önemli olan Genel Anestezi ve Sedasyon ile Ameliyathane ortamında engelli bireylere ve çocuk hastalara diş tedavisi yapılmaktadır. Birçok ADSM ve ADSH’larda yapılmayan bu hizmet ve İmplant uygulaması ile çevre illere de hizmet vermekteyiz. dolgu, kanal tedavisi, diş eti tedavisi, Diş protez tedavisi ve Çene cerrahları tarafından Komplikasyonlu, gömülü diş çekimleri uygulamaları gibi birçok işlem yer almaktadır. Tedavi için Hastaneye başvuran vatandaşlarımızın hastaneden memnun olarak ayrılmalarını önemsiyoruz. Yöneticilerimiz ile yapılan istişare ile daha nitelikli hizmet sunabilmek için bugüne kadar yapılan hizmetlere neler eklenebilir diye fikir alışverişinde bulunduk kısa süre içerisinde Diş hastanelerimizde gece poliklinikleri açarak halkımızın muayene olmak için randevu sürelerini en azamiye indirmeyi planlamaktayız. ” dedi.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz diş kliniklerini ziyaret ederek diş hekimlerinin Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftalarını kutladı. Sağlık personelinin dilek ve temennilerini dinledi. Tedavi gören hastaların da durumları hakkında bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Diş hastanelerimizde gece poliklinikleri açılacak 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN