Advert

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ, ‘SONSUZLUK KERVANI' PROGRAMIYLA DUYGU DOLU BİR GECE YAŞATTI

Karaköprü Belediyesi’nin düzenlediği ‘Sonsuzluk Kervanı’ programı ile televizyon programcıları Serdar Tuncer ve Dursun Ali Erzincanlı şiirleriyle, Bayram Büyükoruç ilahileriyle vatandaşlara duygu dolu bir gece yaşattı

686 kez okundu.
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ, ‘SONSUZLUK KERVANI' PROGRAMIYLA DUYGU DOLU BİR GECE YAŞATTI
Advert

 

 

Karaköprü Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri ile vatandaşları programlar ve konuklarla buluşturmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Necmettin Cevheri Kültür ve Gösteri Merkezinde yapılan ‘Sonsuzluk Kervanı’ etkinliği ile vatandaşlara şiir, sohbet ve duygu dolu bir program gerçekleştirildi.

 

Şiir, sohbet ve ezgi dolu programın sunuculuğunu Umut Zeybek üstlenirken; televizyon programcıları Serdar Tuncer ile Dursun Ali Erzincan şiirleri ve sohbetleri, Bayram Büyükoruç da ezgi konseriyle vatandaşlara keyifli bir akşam yaşattı. Özellikle Filistin’de gerçekleşen zulüm üzerine gerçekleşen sohbette Mescidi Aksa ve Kudüs şiirleri ile ilahileri icra edilerek orada zulme uğrayıp Şehit olan Müslümanlar için dua edildi.

 

Programın ardından vatandaşlar gerçekleşen etkinlik için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye ve emeği geçenlere teşekkür ederken çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdiğini ifade ettiler.

 

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, kültür ve sanat etkinliklerini farklı konu, konuk ve programlarla sürdürecek.

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ ‘SONSUZLUK KERVANI' PROGRAMIYLA DUYGU DOLU BİR GECE YAŞATTI 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN