Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ İLE KARAKÖPRÜ’DE YOLLAR SICAK ASFALTLA YENİLENİYOR

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ilçede bozuk yol bırakmamak için başlattığı yol yenileme seferberliği kapsamında Atakent Mahallesinde deforme olmuş eski yollar sıcak asfalt serimi çalışmalarıyla yenileniyor

948 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ İLE KARAKÖPRÜ’DE YOLLAR SICAK ASFALTLA YENİLENİYOR
Advert

 

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede deforme olmuş ve ömrünü tamamlamış asfalt yolları yenileme seferberliği yoğun bir mesaiyle devam ediyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ilçede bozuk ve eski yol bırakmama hedefiyle başlattığı yol yenileme seferberliğiyle mahallelerde deforme yollarda sıcak asfalt serimi yapılıyor.

 

Atakent Mahallesinde ömrünü tamamlayan ve deforme olan tüm yollar boydan boya sıcak asfalt serimiyle yenilenirken, yağışlı havalar gelmede mahallede programa alınan yolların asfaltlanarak bozuk yol kalmaması hedefleniyor. Mahalledeki vatandaşlar asfalt yenileme çalışmaları sonrası yeni yollarda kendileri ve araçları sıkıntı yaşamadan sorunsuzca seyahat edebilecek.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, geçen yıldan beri ilçede ciddi bir asfalt yol yenileme seferberliği içerisine girdiklerini hatırlatarak ihtiyaç olan her mahallede bu çalışmaların yapılıp ilçede bozuk yol kalmayacağını söyledi.

 

Başkan Baydilli şu ifadeleri kullandı: “Geçen yıl Karşıyaka ve Narlıkuyu Mahallelerimizde ömrünü tamamlamış asfalt yolların yenilemesiyle başladığımız sıcak asfalt serimiyle yol yenileme çalışmalarımızı Atakent Mahallemizde sürdürüyoruz. Sadece asfalt değil yol anlamında neredeyse her mahallemizde çalışmalar yürütüyoruz ve gerçekten fen işleri ekiplerimiz özverili bir şekilde çalışıyor.

 

Yine kırsalda da köy içi yolları sathi asfaltla yeniliyoruz yani ilçemizin her noktasına dokunuyoruz ve yeniliyoruz. Bundan sonra da kış şartları el verdiği sürece hem merkezde hem kırsalda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yenilenen yollarımız ilçemize ve Atakent Mahallemizdeki vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Karaköprü’müzde bozuk yol kalmayana kadar sahadan ayrılmayacağız.”

 

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Atakent Mahallesinde gerçekleştirilen asfalt yol yenileme çalışmasının yanı sıra programlı olarak yol açma, kilitli parke döşeme ve onarım çalışmalarını da sürdürüyor.

BAŞKAN BAYDİLLİ İLE KARAKÖPRÜ’DE YOLLAR SICAK ASFALTLA YENİLENİYOR 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN