Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜNEYDOĞU’NUN İNCİSİ BİRECİK’TE ASFALT ÇALIŞMASI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Güneydoğu’nun incisi Birecik İlçesindeki sahil yolunda asfalt çalışması yaptı. Alt yapı çalışmasının tamamlandığı Kelaynak Caddesi ile Meydan Mahallesinde asfalt serimi yapıldı.

882 kez okundu.
BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜNEYDOĞU’NUN İNCİSİ BİRECİK’TE ASFALT ÇALIŞMASI
Advert

 

 

Her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Kelaynak Üretim Tesisi’nin yer aldığı sahil yolunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt çalışması tamamlandı.

 

Güneydoğu’nun incisi olarak adlandırılan ilçede başlatılan asfalt çalışması kapsamında 4 kilometrelik sahil yolunda asfalt çalışması tamamlandı. Kelaynak Caddesinde asfalt çalışmasını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri ilçenin Meydan Mahallesinde asfalt serimi başlattı.

 

Meydan Mahallesinde ŞUSKİ tarafından alt yapı çalışması tamamlanan Caddelerde asfalt serimi yapıldı. Güneşli havayı fırsat bilen ekipler, büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürüyor.

 

Fen İşleri ekipleri daha önce de Birecik ile Halfeti ilçesini birbirine bağlayan Güzelyurt yolunda asfalt çalışması yaptı. Vatandaşlar yapılan asfalt çalışmasından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiler.

BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜNEYDOĞU’NUN İNCİSİ BİRECİK’TE ASFALT ÇALIŞMASI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN