Advert

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM

Karaköprü Belediyesi personelinin hizmet kalitesini artırmak, yetkinliklerini güçlendirmek ve bilinç düzeyini yükseltmek adına hizmet içi eğitimler veriyor

1108 kez okundu.
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM
Advert

 

 

Karaköprü Belediyesi, personelinin vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmesi için personele yönelik hizmet içi bilgilendirme ve kişisel gelişim eğitimleri gerçekleştiriliyor. Türkiye Belediyeler Birliği ve Karaköprü Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü birlikteliğiyle gerçekleştirilen eğitim programı 3 gün sürerken ilk gün Dramaturg Vildan Durdağ tarafından personele ‘Duygusal ve Psikolojik Dayanıklılık’ konusunda sunum yapıldı. İkinci gün de İçişleri Bakanlığı Başkontrolörü Recep Demir tarafından ‘Belediyelerin Görev ve Yetkileri’ eğitimi verildi.

 

Hizmet içi eğitimi programının son gününde ise TBB İnsan Kaynaklar Müdürü Ahmet Okay tarafından ‘4483 Sayılı Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkında Kanun’ konusunda bilgilendirme yaptı. Programın son eğitiminde ise İçişleri Bakanlığı Kontrolörü Sebahattin Karakaya tarafından ‘Disiplin Kurulları’ eğitimi gerçekleştirildi.

 

Karaköprü Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından personelin kişisel gelişimi ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik hizmet içi eğitimler programlı olarak devam edecek.

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN