Advert

MODERN ÜSTGEÇİTLER ULAŞIMI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin hem trafik akışını rahatlatmak hem de yayaların can güvenliğini sağlamak amacıyla şehrin çeşitli noktalarında inşa ettiği modern yaya üst geçitleri kent estetiğine değer katarken yayaların da karşıdan karşıya geçişini daha güvenli hale getirdi.

878 kez okundu.
MODERN ÜSTGEÇİTLER ULAŞIMI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRDİ
Advert

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kent merkezi ve ilçelerde insan sirkülasyonunun fazla olduğu noktalarda hem yayaların hem de sürücülerin can güvenliğini sağlamak amacıyla yaya üst geçitlerinin sayısını artırmaya devam ediyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı ekipleri, Diyarbakır Yolu, Akçakale Yolu, Sırrın Mahallesi, Buhara mahallesi ile Otogar kavşağında ve Akçakale İlçesinde üst geçit çalışmasını tamamlayarak vatandaşların güvenli ulaşımlarını sağladı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan gelen talep ve önerileri değerlendirerek kentin farklı noktalarında yaya trafiğinin en yoğun olduğu bölgede modern, kent estetiğine uygun üst geçitler inşa ederek vatandaşların da takdirini kazandı.

MODERN ÜSTGEÇİTLER ULAŞIMI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRDİ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN