Advert

ŞANLIURFA, TÜRKİYE KÜLTÜR YOLU FESTİVALLERİ’NE HAZIRLANIYOR

Türkiye Kültür Yolu Festivalleri hazırlıkları için Kültür ve Turizm Bakanlığı heyeti ile görüşen Vali Hasan Şıldak, etkinliğin her yönden geniş kapsamlı olacağını söyledi.

1022 kez okundu.
ŞANLIURFA, TÜRKİYE KÜLTÜR YOLU FESTİVALLERİ’NE HAZIRLANIYOR
Advert

 

Vali Hasan Şıldak, 25 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında yapılması planlanan Türkiye Kültür Yolu Festivalleri hazırlıkları kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı heyetiyle bir araya geldi.
Valilik makamındaki buluşmada Vali Şıldak, Şanlıurfa’nın tarih ve kültür şehri olduğuna vurgu yaparak “Şehrimiz açısından kültür dünyasına büyük zenginlik katacak ve tanıtımına katkı sağlayacak olan bu önemli etkinliğin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Türkiye Kültür Yolu Festivalleri 

Toplamda 16 ili kapsayan Türkiye Kültür Yolu Festivalleri kapsamında 25 Mayıs ve 2 Haziran 2024 tarihleri arasında Şanlıurfa'nın tarihi ve kültürel zenginliklerini tanıtmak amacıyla bir dizi etkinlikler düzenlenmesi planlanıyor. Festivaller kapsamında; kültürel geziler, tanıtımlar, konserler, sergiler, tiyatro oyunları, söyleşiler ve atölye çalışmaları gibi çeşitli programlar yer alıyor.

ŞANLIURFA TÜRKİYE KÜLTÜR YOLU FESTİVALLERİ’NE HAZIRLANIYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN