Advert

VALİ ŞILDAK’IN EŞİ FATMA ŞILDAK’TAN KADIN DESTEK MERKEZİ’NE ZİYARET

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak’ın eşi Fatma Şıldak ve Viranşehir Kaymakamı Önder Koç’un eşi Azercan Koç, Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Emine Erdoğan Kadın Kültür ve Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

917 kez okundu.
VALİ ŞILDAK’IN EŞİ FATMA ŞILDAK’TAN KADIN DESTEK MERKEZİ’NE ZİYARET
Advert

 

Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Emine Erdoğan Kadın Kültür ve Eğitim Merkezi’nde yürütülen faaliyetler büyük takdir topluyor. Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak’ın eşi Fatma Şıldak ve Viranşehir Kaymakamı Önder Koç’un eşi Azercan Koç, Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Emine Erdoğan Kadın Kültür ve Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek, kursiyerlerle bir araya geldi. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eşi Sibel Ekinci’nin ağırladığı Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak’ın eşi Fatma Şıldak, Kadın Destek Merkezi yetkililerinden yürütülen faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Şıldak ve beraberindekileri, merkez bünyesinde açılan atölyeleri gezerek, kurslara katılan bayanların yaptığı el emeği göz nuru ürünleri inceledi.  
Kursiyerler ile bir süre sohbet ederek isteklerini dinleyen Şıldak, devletin tüm imkânları ile kadın, çocuk, genç, yaşlı, engelli, dezavantajlı vatandaşlarımızın her zaman yanında olduklarını söyledi.
Kadın Destek Merkezi’ndeki faaliyetleri takdir eden Şıldak, kadınlara verdiği destekten dolayı Viranşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

VALİ ŞILDAK’IN EŞİ FATMA ŞILDAK’TAN KADIN DESTEK MERKEZİ’NE ZİYARET 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN