Advert

İl Sağlık Müdürü Solmaz, Ceylanpınar Devlet Hastanesini ziyaret etti.

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Abdullah Solmaz, Hizmet Başkanları ile birlikte Ceylanpınar Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak, Hastane Başhekimi Uz. Dr. Mert Günaçtı’dan Hastanede verilen sağlık hizmeti hakkında bilgi aldı.

1059 kez okundu.
İl Sağlık Müdürü Solmaz, Ceylanpınar Devlet Hastanesini ziyaret etti.
Advert

 

Solmaz; Ceylanpınar Devlet Hastanesi Radyoloji bölümünde mamografi cihazı hizmet vermeye başlamıştır. Bu cihaz sayesinde kanserden korunma ve erken teşhis için hızlı tanı koyup tedavinin yapılmasında olanak sağlanacaktır.

Acil servis, Sterilizasyon, Diyabet okulu, Organ Bağış birimi, Diş Ünitesi, yataklı birimler poliklinikler ve Doğumhaneyi ziyaret ederek Doğum oranları, sezaryen oranları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Normal doğuma teşvik edilmesi konusunda hem kadın Doğum uzmanları hem de Gebe okullarında görevli ebelerimizin, gebelere eğitimlerinin verilmesi ve Normal doğuma teşvik edilmesinin sağlanmasını istedik. Sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak ve ilçedeki sağlık sorunlarına daha iyi çözüm bulmak için yapılması gerekenler üzerine fikir alışverişinde bulunduk’ dedi.

Doç.Dr. Abdullah Solmaz sağlık çalışanlarının dilek ve temennilerini dinledi. Hastalar geçmiş olsun dileklerini sundu.

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Abdullah Solmaz daha sonra Hizmet Başkanları ile birlikte eski Devlet Hastanesi binasında incelemelerde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Solmaz Ceylanpınar Devlet Hastanesini ziyaret etti. 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU