Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ DENETİMLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde vatandaşların sağlığı, huzuru ve güvenliği için denetimlerini sıkı şekilde sürdürüyor.

1019 kez okundu.
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ DENETİMLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR
Advert


Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatlarıyla harekete geçen Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığının korunması amacı doğrultusunda yürütülen denetimlerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ekipler tarafından market ve bakkallarda ürünlerin son kullanma tarihleri ve etiket kontrolleri yapıldı. Seyyar satıcı ve pazar yeri denetimleri de gerçekleştiren ekipler, sebze ve meyve fiyatlarını kontrol etti. Fırınlarda da denetimlerini sürdüren ekipler, işyerlerinde genel hijyen denetimi, temizlik kurallarına uyulup uyulmadığı, çıkan ekmeklerin gramajlarının doğru olup olmadığı, genel temizlik ve ekmek fiyatlarının kontrolünü yaptı.
Halkın sağlığı ve huzurunu ön planda tutarak yapılan denetimlerde; özellikle halk sağlığını tehdit eden, hijyen kullarına uymayan, yasal olmadığı halde seyyar satış yapanlara yönelik ağır yaptırımlar uygulanacağının mesajı verildi. 
Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, denetimlerin ilçe genelinde sıklıkla devam edeceğini bildirdi.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ DENETİMLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN