Advert

Başkan Albayrak, Mera ve Hayvancılık İçin Sahada

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, mera ve hayvancılık konusunda bölgenin kalkınması için sahada.

928 kez okundu.
Başkan Albayrak, Mera ve Hayvancılık İçin Sahada
Advert

 

Başkan Şeref Albayrak, ilçede mera ve hayvancılığın desteklenmesi için Ziraat Odası Başkanlığı ile Macunlu ve Gürkuyu muhtarlarının ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda vatandaşlarla buluştu

Albayrak bir sorunu daha çözmek için adım attı.

Mera ve hayvancılık konusunda vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Albayrak ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışıyla çözüm arayışına girdi.

Toplantı da vatandaşlarla yapılan istişarelerde yönlendirilen talepler ve öneriler tespit edildi.

“Vatandaşların istekleri desteklenecek”

Halfeti bölgesinde mera ve hayvancılık sektörünü geliştirmeye yönelik somutlar adımlar atma amacını taşıyan toplantı da Başkan Albayrak, vatandaşların isteklerine yönelik her türlü girişimin destekleneceği ve gerçekleştirileceği teminatını verdi.

“Halkın istemediği projeye müsaade edilmeyecek”

Konuyla ilgili açıklama yapan ve toplantıyı değerlendiren Albayrak "Gürkuyu ve Macunlu arasındaki alanın mera olarak tescil edilmesi konusunda vatandaşlarımızın isteklerinin takipçisi olarak söz konusu alanda Halfeti Belediyesi olarak vatandaşlarımızın istemediği bir projeye müsade etmeyeceğiz. Bu bölgede hayvancılığın desteklenmesi için yetkili makamlardan gerekli izinler alınarak modern ahırlar ve hayvan pazarı yapılması konularında çalışmalarımızı hemen başlatacağız. Söz konusu alanı yine Macunlulu ve Gürkuyulu hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda kullanılmasını destekleyeceğiz." dedi.

Başkan Albayrak Mera ve Hayvancılık İçin Sahada 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU