Advert

Eyyübiye’de 20 Ekiple Yol Çalışması

Gerçek belediyecilik hizmetleriyle ilçe halkının taleplerini bir bir yerine getiren Eyyübiye Belediyesi, doğalgaz şebeke tesisi çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda 20 ekiple yenileme çalışmalarına devam ediyor.

1164 kez okundu.
Eyyübiye’de 20 Ekiple Yol Çalışması
Advert

 

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un sözünü verdiği ve ilçenin yüzde 60’ına ulaştırılan doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda yenileme çalışmalarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin farklı noktalarında 20 ekiple çalışıyor.

Doğalgaz, kanalizasyon, elektrik ve benzeri altyapı hizmetlerinin ilçenin her noktasında sorunsuz şekilde ulaşması için gerçekleştirilen çalışmaların ardından bozulan cadde ve sokaklara giren ekipler, onlarca iş makinası ve yüzlerce personelle sahada yer alıyor.

Eyyübiye’nin, modern ve yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi için çok büyük bir risk altına girerek, ilçenin yüzde 60’ında tüm cadde ve sokakların kazdıklarını ve haneleri doğalgazla buluşturduklarını belirten Başkan Mehmet Kuş, “Vatandaşımızın faydasına olacak tüm hizmetleri ne pahasına olursa olsun yapmak zorundayız. Şimdiye kadar ilçemizin yüzde 60’ına doğalgaz ulaştırdık. Her nimetin bir külfeti olur dedik, vatandaşlarımız da anlayışla karşıladı. Şu anda yirmi ekiple yol yenileme çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah Mart ayı bitmeden kazılmış tüm cadde sokaklarımızdaki çalışmalar tamamlanmış olacak” diye konuştu.

Eyyübiye’nin tarihi sit alanı olarak bilinen yerleşim birimleri dışındaki tüm mahallelere de doğalgaz ulaştıracaklarını belirten Başkan Kuş, 2024-2025 yılı içerisinde ilçenin havasının tamamen tertemiz hale geleceğini söyledi.

Eyyübiye’de 20 Ekiple Yol Çalışması 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU