Advert

BAŞKAN EKİNCİ,, BELEDİYE PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, belediye çalışanları ile bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

1012 kez okundu.
BAŞKAN EKİNCİ,, BELEDİYE PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Advert


Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, Viranşehir Kültür ve Sanat Merkezi'nde belediye çalışanları ile buluştu. İşçilerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı.
Toplantıda konuşan Başkan Ekinci, yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı personele teşekkür ederek, "Viranşehir'imizde hizmet etmenin zorluğunu biliyoruz,  sizin gösterdiğiniz çabayla bu sorumluluğun altından kalkabiliyoruz. Size verilen işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Ben tüm personel arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ve işlerinde başarılar diliyorum" dedi.
İşçilere zam konusunda da müjde veren Başkan Ekinci, "İşçi kardeşlerimizi enflasyona ezdirmeyeceğiz, gerek şirket personelleri ve gerekse de kadrolu işçilerimizin maaşlarını en kısa sürede iyileştireceğiz" diye ifade etti.
Daha sonra işçilerin sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Ekinci, bunların çözümü için birim amirlerine talimat verdi.
Toplantı, toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

BAŞKAN EKİNCİ BELEDİYE PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN