Advert

BAŞKAN CANPOLAT: BELEDİYECİLİKTE ROL MODELİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, miting havasında geçen mahalle toplantında, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için Haliliye’den rekor oy beklediklerini ifade etti. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ’ın katılımıyla düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Canpolat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yol yürümekten duydukları memnuniyetin yanı sıra Cumhurbaşkanı’nın belediyecilik modelini örnek aldıklarını belirtti.

1096 kez okundu.
BAŞKAN CANPOLAT: BELEDİYECİLİKTE ROL MODELİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN
Advert

 

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Mahalle Toplantısına katıldı. Bakan Uraloğlu’nun yanı sıra toplantıya; TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Açılış konuşmasını yapan Başkan Mehmet Canpolat, 31 Mart seçimlerine dikkat çekerek “Dünyaya Şanlıurfa’dan ve Haliliye’den mesaj vermeye hazır mıyız?” dedi. Kendilerinin siyaseten çok şanslı olduklarını aktaran Başkan Canpolat, siyasetçilerin hayatlarında kendilerine bir rol model seçtiklerini ifade ederken, “Bize de düşen Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan oldu” diye konuştu. 

“AK PARTİ DEMEK, HİZMET DEMEK”

Başkan Canpolat açıklamasının devamında ise şu ifadelere yer verdi:
“Ne öğrendik; Recep Tayyip Erdoğan'dan, dik durmayı, eğilmemeyi, ne öğrendik; halkın içerisinde halkla beraber milletin partisinde milletin adamı olmayı öğrendik. Korkma yese kapılma Allah bizimle beraberdir demeyi öğrendik. Allah'a hamdolsun Sayın Cumhurbaşkanımız belediyecilikte de bir lider, bir örnek bizler de ondan öğreniyoruz, onların emirleriyle onların himayelerinde çalışıyoruz hizmet üretiyoruz. Bakanlarımız burada, bakanlarımızı gönderiyor ne olursa ben Urfa'nın emrindeyim ben Urfa’yı seviyorum diyor. Urfa ile ilgili Bekir Bozdağ Bakanım burada, Abdulkadir Uraloğlu Bakanım burada, Büyükşehir belediye başkanımız burada, il başkanım vekillerim burada ama siz buradasınız. Mitingleri alanları sahayı dolduruyorsunuz. Siz de biz Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasındayız yanındayız diyorsunuz. Sizlere hizmet ne kadar etsek azdır. 2019'da aday olduk Zeynel başkanımla beraber ben kendisine sizlerin huzurunuzda teşekkür ediyorum. AK Parti demek hizmet demek, milletin partisi demek, AK parti demek milletin lideri Recep Tayyip Erdoğan demek. İşimiz hizmet gücümüz millet gözümüz sizsiniz. Bizler Haliliye'ye canımızı vermişiz. Biz canımızı vakfetmişiz gövdemizi koymuşuz Haliliye'nin altına. Bir söz alayım sizlerden Haliliye’den bu 31 Mart akşamı Büyükşehir ve ilçede Allah'ın izniyle %100'üne talibiz ama %70'in üzerinde oy almaya hazır mıyız? Kararlı mıyız? Biz de sizin emrinizdeyiz hizmetinizdeyim diyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ise yaptığı konuşmada, “Sizleri böyle gördüysek hizmet aşkımız artıyor çalışma şevkimiz de artıyor. İnşallah biz hep beraber 31 Mart'a doğru yürüyoruz daha kat edeceğimiz çok mesafe var. İnşallah daha gidecek çok yolumuz var ve biz inşallah hep beraber Şanlıurfa için yapacağımız çok şey var sloganıyla devam edeceğiz. Durmak yok yola devam diyorum. Hepinizi hürmetle muhabbetle selamlıyorum” ifadelerine yer verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise 2019’dan bu yana Haliliye Belediyesi ve diğer ilçelerle birlikte koordineli ve güzel işler yapıldığını aktardı. Başkan Beyazgül, geçmiş dönemde olduğu gibi yeni dönemde de el ele verilerek güzel hizmet…

BAŞKAN CANPOLAT: BELEDİYECİLİKTE ROL MODELİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU