Advert

İŞÇİ DOSTU BAŞKAN EKİNCİ’DEN PERSONEL MAAŞLARINA REKOR ZAM

Viranşehir Belediyesi bünyesinde görev alan personellere yüzde 101 ve yüzde 146 oranında zam yapıldı.

927 kez okundu.
İŞÇİ DOSTU BAŞKAN EKİNCİ’DEN PERSONEL MAAŞLARINA REKOR ZAM
Advert


İşçi dostu Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, en düşük işçi maaşının 30.500 lira olduğunu açıkladı. 
Viranşehir Belediyesi ile Hak-İş Konfederasyonu Hizmet-İş Şanlıurfa Sendikası arasında imzalanan sözleşmeye göre, işçi maaşlarına yüzde 101 ve yüzde 146 oranında zam yapıldı.
“HER DAİM İŞÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ”
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, maaşlara yapılan zam müjdesini sosyal medya hesabından paylaştı. Başkan Ekinci. “Her daim işçilerimizin yanındayız. Belediyemizde çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimizi kapsayan sözleşmeye göre en düşük daimi işçi maaşını %101 zam ile 30.500 TL’ye, Kadrolu İşçi Maaşını da %146 zam ile 40.500 TL’ye yükselttik. Daha güzel bir Viranşehir için var güçleriyle çalışan emekçi kardeşlerimizin yüzlerini güldürecek, yaşam standartlarını arttıracak olan toplu iş sözleşmesinin her iki tarafa ve özellikle işçi ve emekçi kardeşlerimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum.”İfadelerini kullandı.
Maaşlarına yapılan zammı büyük sevinç ve mutlulukla karşılayan Belediye personelleri, her daim haklarını koruyan ve yanlarında olan Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

İŞÇİ DOSTU BAŞKAN EKİNCİ’DEN PERSONEL MAAŞLARINA REKOR ZAM Viranşehir Belediyesi bünyesinde görev alan personellere yüzde 101 ve yüzde 146 oranında zam yapıldı. İşçi dostu Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci en düşük i
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU