Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ’NİN SEÇİM OFİSİ DOLUP TAŞIYOR

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin açtığı seçim ofisi kendisini destekleyen vatandaşlarla her gece dolup taşarken, Başkan Baydilli de her gün seçim ofisini ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geliyor

1081 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ’NİN SEÇİM OFİSİ DOLUP TAŞIYOR
Advert

 

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Genel Merkezi tarafından Karaköprü Belediye Başkanı Adaylığına tekrar seçilen Mevcut Başkan Metin Baydilli’nin açtığı seçim ofisi her gece vatandaşlarla dolup taşıyor. Başkan Baydilli de her akşam seçim ofisinde vatandaşlarla buluşurken, hizmetlerini ve projelerini anlatarak destek istiyor.

Merkez ve kırsaldan birçok vatandaş Başkan Baydilli’nin seçim ofisine destek ziyaretinde bulunurken, vatandaşlar Karaköprü’nün gelişimini sürdürmesi için Başkan Baydilli’nin tekrar seçilmesi gerektiğini söyleyerek desteklerini iletiyorlar.

Seçim bürosunda vatandaşlara hitap eden Başkan Baydilli destekleri ve ilgileri için teşekkür ederken, Karaköprü’nün yeni dönemde çok daha iyi hizmetler alması ve kalkınmanın devamı için daha fazla çalışacaklarını kaydetti.

Başkan Baydilli, “Şanlıurfa’da üç dönem belediye başkanlığı yapmak kolay değildir. Bize bu görev tevdi edildiyse burada yaptığımız hizmetler ve vatandaşlarımızın gönlüne girerek gönül belediyeciliği yaptığımızdan dolayıdır.

Yeni dönemde inşallah sizin desteğinizle seçilerek hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdüreceğiz. Seçim ofisimizi her akşam tıklım tıklım dolduran, bizi yalnız bırakmayan değerli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli seçim ofisinde vatandaşlarla tek tek tokalaşırken, vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyip bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

BAŞKAN BAYDİLLİ’NİN SEÇİM OFİSİ DOLUP TAŞIYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU