Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN ERBAKAN'IN KABRİNE ZİYARET

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, eski Başbakanlardan Millî Görüş lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kabrin 13. vefat yıldönümünde ziyarette bulunarak dua etti

919 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN ERBAKAN'IN KABRİNE ZİYARET
Advert

 

Karaköprü Belediye başkanı Metin Baydilli bir dizi programlardan dolayı gittiği İstanbul’da, Millî Görüş Lideri merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ı vefatının 13. yılında kabri başında andı.

Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Zeytinburnu Merkezefendi Mezarlığında bulunan kabrini ziyaret eden Başkan Baydilli ruhuna Fatiha okuyup dua etti.

Merhum Erbakan’ın Türkiye siyasetinde önemli bir isim ve aynı zamanla kıymetli bir bilim insanı olduğunu belirten Başkan Baydilli, vefatının 13. yılında kabrini ziyaret ederek kendisi için dua etmenin kısmet olduğunu dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Türk siyasetine yeni bir soluk getiren milli görüş hareketinin lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve birçok önemli devlet adamının hocası olan Erbakan hocamız şüphesiz ki İslam davasına ve vatana hizmet etmek için ömrünü adadı. Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti siyasetinin çok önemli figürlerinden olan Millî Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, 27 Şubat 2011 tarihinde tedavi gördüğü hastanede 84 yaşında vefat etmişti.

BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN ERBAKAN'IN KABRİNE ZİYARET 63URFAHBER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU